O firmie

Firma Wykończeniowa MK EKO INSTAL z pod Krakowa to kompleksowa oferta wszelkich prac remontowych oraz wykończenia domu. Działamy solidnie i profesjonalnie. Wieloletnie doświadczenie oraz realizowanie najbardziej wymagających projektów sprawiały, że każde wyznanie traktujemy indywidualnie. Pracujemy zawsze solidnie i precyzyjnie, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie Klientów.

Rozpoczynamy zawsze od zaplanowania pracy i sporządzenia kosztorysu, następnie razem z Klientami omawiamy przebieg działań, doradzamy w kwestii materiałów oraz solidnie i terminowo wykonujemy swoje zadania. Gotowy obiekt jest do odbioru i oceny Klienta. Pracujemy tylko na sprawdzonych produktach najwyższej jakości.

Nasz zespół to grupa specjalistów z doświadczeniem w każdej pracy remontowej i wykończeniowej. Współpracujemy z partnerami z branży elektrycznej, gazowej, c.o., parkieciarskiej, meblowej oraz z projektantami wnętrz. Dzięki temu całościowo realizujemy zlecenie i oddajemy w ręce Klienta gotowe mieszkanie lub dom na miarę jego potrzeb i oczekiwań.